SPREY POLİÜRETAN POLİÜREATAN Ana Sayfa HAKKIMIZDA İletişim Foto GaleriAna Menü     
Ürünlerimiz
Hava Durumu
    ANKARA
    İSTANBUL
    ANTALYA
Ürünlerimiz
Kur Bilgileri     
Dolar
Euro
Son: -
TERAS KAPAMA

KIŞ BAHÇELERİMİZ


Doğanın güzelliği ve çekiciliği biz nereye gidersek gidelim hep etrafımızdadır. İlhamını doğanın bahçelerinden alıp sizlere arzu ettiğiniz bir kış bahçesi sistemi olarak sunmakta olan firmamız sizlere tüm bu güzellikleri verirken tabiki isteklerinizi ve taleplerinizi de değerlendirmektedir. Şimdi size ilham alabileceğiniz bazı ip uçlarıyla kış bahçesi tiplerini de sunmak istiyoruz.Kış bahçesi tipleri genellikle çatı tiplerine göre sınıflandırılırlar.Aşağıda müşteri istekleri ve uygulama sıklıklarına göre sınıflandırılmış bazı kış bahçesi tiplerini bulacaksınız.

KIŞ BAHÇESİ TİPLERİ1) Tek eğimli düz çatılar:
Geçmişe dönüp müşterilerimiz fikirlerini gözden geçirdiğimizde dikkatimizi çeken en önemli şey, ev sahiplerinin kış bahçesi sahibi olmak istediklerinde genellikle bu tarz tek eğimli düz çatıları tercih ettiği olmuştur. Bu dizaynı tercih etmelerinin 2 önemli sebebini tespit etmiş bulunmaktayız. İlki, taban metrekaresine bakıldığı zaman diğer dizaynlara göre daha ekonomik olmaları, ikincisi ise, insanların değişik dizayndaki kış bahçelerinin evlerinin mimarisine uymayacağı endişesi ve düşüncesidir.Tek eğimli düz çatı tarzının her tipteki mimari yapıya kolaylıkla adapte edilebilmekte olduğu görülmektedir.

Aynı zamanda maksimum alan kazanılmasına da olanak veren bu çatı tipi ağır bir görünüm yaratmaksızın sağlamlıkla zarafeti birleştiren ince profillere de sahiptir. Arzu edildiğinde mevcut bir çatı eğiminle aynı eğime sahip olabilmesi yada diğer tasarım gereksinimlerine uygun hale getirilebilmesi için çatı eğiminin rahatlıkla değiştirilebilmesi en önemli özelliği ve avantajıdır. Evlerinizin bahçelerinde olduğu kadar çatı teraslarınızda da rahatlıkla uygulanabilecek bir kış bahçesi tipidir. Dış ortamın doğallığını iç mekana taşımak hiç bu kadar kolay ve çekici olmamıştır. Eta nın en esnek ve en ekonomik kış bahçesi modelidir.


Bazı özellikleri:
a) Termal özellikli çatı ve entegre dere sistemine sahiptir.
b) İç ve dış kaplamanın farklı olma özelliği mevcuttur.
c) Her türlü ısı ve güneş kontrol camlarının uygulanabilmesi mümkündür
d) Çatı sistemi tamamen taşıyıcı çelik konstrüksiyondur.
e) Hırsız emniyet mekanizmaları ile emniyetli ve kilitli kol alternatifleride mevcuttur.
f) Her türlü kanat, vasisdas açılım, sürme, katlanır pencere yada kapı opsiyonları da mevcuttur.
g) Tam yalıtımlı çatı sistemi ve doğrama sistemlerinden oluşmaktadır.

Bizden Haberler
Duyurular     
Galeri


Ziyaretçi Sayısı
Şu An Sitede: 4
Bugün : 306
Dün : 2300
Bu Ay : 13908
2009 © İZO YAPI - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
462706 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre